Rybníkářství Jezera Šumice

Ostatní

Pozvání na členskou schůzi

Spolek Rybníkářství Jezera Šumice Vás zve na výroční členskou schůzi, která se koná 26.1.2019 ve 14:00 hodin v kavárně kulturního domu v Šumicích.
Na členské schůzi bude možno zaplatit členský příspěvek, zakoupit roční pověřenku, splnění brigádnické povinnosti. Pověřenka (povolenka) bude vystavena pouze po předložení splnění brigádnické povinosti. Všichni jsou srdečně zváni.
Pozvání na jarmark od Šumických rybářů

Členové SPOLKU RYBNÍKÁŘSTVÍ JEZERA ŠUMICE si Vás dovolují pozvat na prodej ryb v rybářském stánku, který se bude otevřen při příležitosti jarmarku konaného v sobotu dne 8. prosince 2018 před dolní restaurací v Šumicích.
Lidé kteří se zúčastní jarmarku, budou mít možnot u rybářského stánku zakoupit ryby již připraveny. K zakoupení budou budou ryby uzené,smažené, grilované a rybí polévka.
Zúčastnění, kteří ještě nestihli koupit rybu k vánocím, si budou moct zakopit jak kapra, tak i jiný živé ryby. Na požádání zákazníka, si zákazník může nechat rybu zabít a vykuchat.

POZOR! POZOR!
Jistě si všichni všimnuli teplot pod bodem mrazu, proto je tu opět možnost odlovu Pstruha duhového na dírkách na jezeře č.2 od 25.ledna 2019 dle
RYBÁŘSKÉHO ŘÁDU ODLOVU NA DÍRKÁCH.